Europa Conference League

«Φωτιά» στο Καραϊσκάκη: Ο Ελ Κααμπί ανοίγει το σκορ στο 11' και βάζει τον Ολυμπιακό με το 1,5 πόδι στον τελικό!

Δεν γίνεται να χαθεί η πρόκριση! Στο 11ο λεπτό ο Ολυμπιακός ανοίγει το σκορ με τον Ελ Κααμπί κόντρα στην Άστον Βίλα, με τον Μαροκινό να βάζει φωτιά στο Καραϊσκάκη!

Κόλαση στο «Γ. Καραϊσκάκης»!

Στο 11ο λεπτό ο Ολυμπιακός ανοίγει το σκορ με τον Ελ Κααμπί κόντρα στην Άστον Βίλα, με τον Μαροκινό να βάζει φωτιά στο φαληρικό γήπεδο, καθώς οι «ερυθρόλευκοι» είναι, πλέον, με το 1,5 πόδι στον τελικό του Conference!

Θυμίζουμε, μετά το 4-2 του πρώτου αγώνα, στο Μπέρμιγχαμ, το συνολικό σκορ για τους Πειραιώτες είναι 5-2! Ο Ελ Κααμπί, εξάλλου, έχει τέσσερα γκολ στα δυο ματς με την Άστον Βίλα!

Δείτε το γκολ του Ελ Κααμπί από την ασίστ του Κίνι, μετά τη μεγάλη ενέργεια του Ποντένσε: